Witamy na stronach NZOZ ARS MEDICA Przychodnia Lekarska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej “ARS MEDICA” Przychodnia Lekarska istnieje od końca 2001 roku, jednak zatrudniony w nim personel medyczny współpracował ze sobą już wcześniej przez wiele lat.
Od stycznia 2002 roku, w ramach kontraktu z Kujawsko-Pomorską Regionalną Kasą Chorych a obecnie Narodowym Funduszem Zdrowia, świadczymy usługi w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej.
Oznacza to że za wizyty w naszej Przychodni nie pobieramy od pacjenta żadnej opłaty. Przychodnia składa się z dwóch Poradni: Ogólnej i Dziecięcej.
Poradnia Dziecięca znajduje się w budynku Pogotowia (Pomoc Doraźna) natomiast Poradnia Ogólna w budynku obok.

Aby skorzystać z naszych usług wystarczy wypełnić deklarację wyboru Lekarza/Pielęgniarki/Położnej, którą (wraz z instrukcją wypełnienia) znajdziesz na tej stronie lub otrzymasz ją w naszej Przychodni. W razie wątpliwości nie krępuj się skontaktować z nami.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową gdzie znajdziesz wiele cennych informacji.

Nasze motto

Umysł ma ogromny wpływ na ciało i dolegliwości często mają w nim swoje źródło.

— John Doe Molicere

Adres:

Poradnia Ogólna (A)
ul. Średnia 5
88-100 Inowrocław
tel. 052 355 20 22

Poradnia Dziecięca (B)
ul. Toruńska 32
88-100 Inowrocław
tel. 052 357 00 04

 

 Wyświetl większą mapę
 

 

 

Dlaczego warto wybrać Naszą Przychodnię?

  • Zapraszamy wszystkich do korzystania z nowej strony Naszej Przychodni. Znajduje się tu wiele cennych informacji na temat funkcjonowania naszej placówki, a także na temat poruszania się na Rynku Ochrony Zdrowia. Poprzednia wersja witryny powstała w listopadzie 2008 roku i przez blisko 5 lat była cennym źródłem informacji nie tylko dla Pacjentów Naszej Przychodni ale i

Poznaj Naszych Lekarzy