• Nowa Strona!

    Zapraszamy wszystkich do korzystania z nowej strony Naszej Przychodni. Znajduje się tu wiele cennych informacji na temat funkcjonowania naszej placówki, a także na temat poruszania się na Rynku Ochrony Zdrowia.

    Poprzednia wersja witryny powstała w listopadzie 2008 roku i przez blisko 5 lat była cennym źródłem informacji nie tylko dla Pacjentów Naszej Przychodni ale i dla pozostałych osób a świadczą o tym statystyki odwiedzin i zachowań użytkowników.

    5 lat w obecnych czasach to bardzo dużo zwłaszcza na rynku nowych technologii. Coraz więcej osób posiada smartfony i tablety a w nich mobilny dostęp do internetu. W związku z tym serwisy internetowe muszą być dostosowane do tego rodzaju aktywności i taka jest też nowa odsłonę naszej strony. Nowoczesny wygląd, łatwiejszy i szybszy dostęp do najważniejszych informacji i “lekkość” to cechy, które nam przyświecały tworząc nową wersję serwisu.

    Ponadto uaktualniliśmy i dodaliśmy wiele nowych informacji, które powinny się przydać każdemu pacjentowi (nie tylko Naszej Przychodni). Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie związane z funkcjonowaniem naszej placówki lub masz uwagi odnośnie nowej strony zapraszamy do kontaktu.

    Zostaw odpowiedź →

Photostream